تبلیغات شما اینجا حرف اخر ابزار وبلاگ
بستن تبلیغات [X]
مانتو | مانتو مجلسی
مانتو | مانتو مجلسی
مانتو | مانتو مجلسی
درباره وبلاگ


مانتو خرید مانتو فروش مانتو قیمت مانتو مانتو زنانه خرید اینترنتی مانتو خرید آنلاین مانتو فروش اینترنتی مانتو فروش آنلاین مانتو مانتو اسپرت مانتو تابستانی مانتو بهاره مانتو مناسب مدل مانتو مدل جدید مانتو مدل مانتو زنانه مانتو چیست مانتو مجلسی خرید مانتو مجلسی فروش مانتو مجلسی قیمت مانتو مجلسی خرید اینترنتی مانتو مجلسی خرید آنلاین مانتو مجلسی فروش اینترنتی مانتو مجلسی فروش آنلاین مانتو مجلسی مدل مانتو مجلسی مدل جدید مانتو مجلسی زنانه مانتو مجلسی چیست مانتو مجلسی جدید مانتو مجلسی زنانه

پروفایل مدیر وبلاگ
ورود اعضا
آرشيو وبلاگ
پنجشنبه 20 اسفند 1394

مانتو مجلسی یکی از لباس‌های مهم زنانه است. خانم‌ها اگر در خرید مانتو رسمی زیاد دقت نکنند، حتماً در خرید مانتو مجلسی دقت می‌کنند. زیرا اکثر انها قصد دارند مانتو مجلسی را در مهمانی‌های مهم بپوشند. مانتو مجلسی را به عنوان لباس شب هم نام می‌برند. اگر می‌خواهید در یک مهمانی بدرخشید، بهتر است از این توصیه‌ها در مورد مانتو مجلسی استفاده کنید.

مانتو مجلسی متناسب با پوست

پوست شما در انتخاب مانتو مجلسی مناسب تاثیر زیادی دارد. ممکن است یک مانتو مجلسی بنفش به یک خانم با پوست روشن بیاید. اما شما که پوست سبزه ای دارید با پوشیدن این مانتو مجلسی از دید بقیه بیافتید. در انتخاب مانتو مجلسی سعی کنید رنگی را انتخاب کنید که رنگ پوست شما را تعدیل کند. یعنی اگر خیلی سفید هستید به سمت مانتو مجلسی تیره بروید و اگر خیلی سبزه هستید، مانتو مجلسی روشن انتخاب کنید. در این حالت، هماهنگی بین مانتو مجلسی و پوست شما ایجاد می‌شود.

مانتو مجلسی متناسب

یکی از بهترین کارهایی که هر خانم در هنگام خرید مانتو مجلسی می‌کند این است که مانتو مجلسی هم اندازه خود را پیدا کند. هماهنگی و تناسب خیلی بهتر از لاغر به نظر رسیدن است. مانتو مجلسی تنگ نه تنها شما را بد جلوه می‌دهد، بلکه حسابی به اندام درونی شما مانند قلب و دستگاه گوارش شما فشار وارد می‌کند.

بهترین راه این است که مانتو مجلسی متناسب با خود اتنخاب کنید تا به نظر برسد که اندام مناسبی دارید. حتی اگر کمی خجالتی هستید از مانتو مجلسی گشاد استفاده نکنید که اندام شما را ده برابر بدتر نشان خواهد داد.

مانتو مجلسی یقه هفت

اگر می‌خواهید خیلی به قد کوتاه، چاقی یا پاهای بلند شما زیاد توجه نشود، مانتو مجلسی یقه هفت انتخاب کنید. اگر مانتو مجلسی شما یقه هفتی داشته باشد، توجهات به بالاتنه شما معطوف می‌شود و کمتر دچار این استرس می‌شود که ممکن است قد، وزن، یا پاهای شما توی چشم بیاید.

دامن مانتو مجلسی تا بالای زانو

حتی اگر خیلی هم کوتاه قد نیستید، بهتر است دامن مانتو مجلسی شما، بالای زانو قرار بگیرد. در این صورت قد شما متناسب و درست دیده می‌شود. در این صورت همان قدر که نگاه از میان تنه شما کنده می‌شود و به پاهای شما جذب می‌شود. در این حالت هم می‌توانید با خیال راحت از این مانتو مجلسی در مهمانی استفاده کنید.

مانتو مجلسی با خطوط و طرح‌های عمودی

این مانتو مجلسی باعث می‌شود که اگر قد کوتاهی دارید، کمی بلندقدتر دیده شوید. یا اگر چاق هستید، کمی متناسب تر به نظر برسید. اما اگر بلندقد هستید، برای مهمانی شب مانتو مجلسی با خطوط عمودی نپوشید که شما را بسیار بلندقدتر نشان خواهد داد.مانتو مجلسی،
برچسب ها : مانتو مجلسی، خرید مانتو مجلسی، فروش مانتو مجلسی، قیمت مانتو مجلسی، مدل مانتو مجلسی، مانتو مجلسی زنانه،
تعداد بازدیدها : 70
،
پنجشنبه 20 اسفند 1394

مانتو متناسب با رنگ پوست

مانتو و رنگ مانتوی متناسب با رنگ پوست، تاثیر خوبی در جلوه مانتو دارد. سه نوع رنگ پوست وجود دارد که برای انتخاب مانتو وجود دارد. حتی آرایش‌های متفاوت نیز برای انتخاب رنگ مانتو تاثیر گذار است. سه رنگ اصلی خانم‌ها روشن، سبزه و معمولی است. هر سه نوع رنگ پوست، نیازمند انتخاب مانتو مناسب نیز هست.

مانتو مناسب برای رنگ پوست سبزه

سبزه بودن پوست، یک ویژگی کاملاً مثبت است. خیلی از خانم‌ها تلاش می‌کنند با حمام آفتاب، کرم برنزه و آرایش برنزه به این رنگ دست پیدا کنند. اما برای خانم‌هایی که به طور طبیعی دارای پوست برنزه هستند، معمولاً چشم و ابروی مشکی یا قهوه ای نیز دارند. مانتو و لباس مناسب این خانم‌ها، در طیف رنگ‌های شاید و روشن است. رنگ‌هایی مثل صورتی، سفید، خاکی، آبی ملایم و رنگ‌های روشن مشابه، گزینه‌های خوبی برای انتخاب مانتو هستند. رنگ روشن، باعث می‌شود که تعادل رنگ تیره و روشن در لباس و صورت شما ایجاد شود و در نتیجه، ملایم تر و لطیف تر به نظر برسید. مانتو و لباس مشکی، تیره، قهوه ای، سبز یشمی و قرمز تیره رنگ‌های مناسبی برای خانم‌های سبزه نیست. زیرا این رنگ‌ها، تیرگی پوست را اغراق آمیز تر می‌کنند و باعث می‌شوند که در نگاه اول، سبزه بودن چهره شما بیشتر از حد لازم دیده شود.

مانتو مناسب برای رنگ پوست روشن

خانم‌هایی که از حالت معمولی، پوست روشن تری دارند، معمولاً موهای بلوند و چشم‌های روشنی نیز دارند. این خانم‌ها در بهترین حالت، رنگ موی خرمایی دارند. خیلی واضح است که برای ایجاد تعادل در رنگ پوست و لباس، بایستی از رنگ‌های خیلی روشن دوری کنند. اما پوشیدن لباس تیره نیز برای این خانم‌ها توصیه نمی شود. رنگ‌های خیلی تیره در مانتو، افسردگی و چاقی را بروز می‌دهد. از آن جایی که خانم‌های پوست روشن، معمولاً به طور ذاتی، انرژی و جنب و جوش کمتری نسبت به دیگر خانم‌ها دارند، رنگ تیره آنها را کم انرژی تر و بی حال تر نشان می‌دهد.

برای این خانم‌ها، آبی ملایم، قهوه‌ای، بژ و ابی سیر توصیه می‌شود. طیف این رنگ‌ها باعث می‌شود که انرژی مناسبی از طرف پوست و مانتو و لباس انها القا شود. رنگ‌های خیلی جیغ مانند زرد، قرمز، صورتی، نارنجی و سفید هم به خاطر این که قابلیت ایجاد تعادل با رنگ پوست را ندارند، توصیه نمی شوند. بهتر است رنگ مانتو و رنگ پوست در یک طیف رنگی حدودداً ملایم باشند که خیلی متفاوت به نظر نرسند.

مانتو مناسب برای رنگ پوست معمولی

رنگ پوست معمولی تقریباً از هر لباس می‌تواند استفاده کند. اما بهتر است از رنگ‌های خیلی تیره و رنگ‌های خیلی روشن نیز استفاده نشود. زیرا به هر حال ممکن است اغراق آمیز بودن رنگ مانتو ، نتواند با رنگ پوست به تعادل برسد. رنگ بژ، آبی، گندمی، مشکی و صورتی از جمله رنگ‌های مناسب مانتو برای پوست معمولی است. این پوست‌ها همچنین نباید از رنگ‌های مشابه به رنگ پوست خود استفاده کنند. همیشه باید بین رنگ پوست و رنگ مانتو تعادلی ایجاد شود که چهره و اندام متناسب باشند.

توصیه کلی در مورد رنگ مانتو

بهترین مشاور شما در رنگ مانتو، آینه شما است. خیلی از مانتوها با رنگ‌های نزدیک به پوست شما، مناسب شما نیستند. حتی اگر علاقه خاصی به یک رنگ دارید و ان رنگ به پوست شما نمی خورد، بهتر است به دنبال لباس‌های دیگر با رنگ مورد علاقه خود بگردید واز خرید مانتو به این رنگ خاص دوری کنید. زیرا مانتو همان لباسی است که هر روز به تن شما است و جلوه کلی شما را نمایش می‌دهد. برای لباس داخل خانه، دست خانم‌ها بازتر است و قرار نیست با آن در بین افراد مختلف دیده شوید. مانتو را به رنگی انتخاب کنید که تعادل آن، حال شما را هم خوب تر کند.مانتو،
برچسب ها : مانتو، مانتو زنانه، خرید مانتو، فروش مانتو، قیمت مانتو، مدل مانتو، مانتو مجلسی،
تعداد بازدیدها : 69
،
پنجشنبه 20 اسفند 1394

مانتو متناسب با برجستگی‌های بدن

مانتو بخش عمده ای از برجستگی‌های بدن را خواهد پوشاند. این برجستگی‌ها شامل شکم، سینه و باسن خواهند بود. کوچک و بزرگ بودن این برجستگی‌ها، در نوع مانتویی که انتخاب می‌کنید، تاثیر مستقیم دارند. زیرا یکی از مهم‌ترین وظایفی که یک مانتو انجام می‌دهد، پوشش برجستگی‌های بدن است. این پوشش فقط جنبه پوشیدگی ندارد و می‌تواند جنبه پوشش عیب نیز باشد.


انتخاب مانتوی مناسب با اندازه برجستگی‌های بدن، کمک می‌کند که حجاب و پوشیدگی مناسبی ایجاد شود و خیلی هم زشت و بدفرم نیز به نظر نرسید.

مانتو مناسب برای خانم‌های با شکم بزرگ

شکم بزرگ یکی از مشکلاتی است که خانم‌ها معمولاٌ در هنگام زایمان و بعد از زایمان بیشتر به ان فکر می‌کنند. کمتر پیش می‌اید که خانم‌های جوان به خاطر چاقی به دنبال مانتو بگردند. مانتو می‌تواند کمک کند که اولاً حاملگی به چشم نیاید و دوماً بعد از زایمان، خجالت کمتری هنگام بازدید دوستان ایجاد شود.


پس بهتر است مانتو دارای کمربند یا چین خوردگی و جمع شدگی در کمر نباشد. این نوع مانتو‌ برای افراد حدوداً خوش اندام طراحی شده اند و حتی برای افراد لاغر نیز مناسب نیستند. بنابراین اگر وسوسه شدید که از مانتوهای قبل از زایمان استفاده کنید، بهتر است حداقل کمربند آن را باز کنید و یا مانتوی جدیدی خریداری نمایید. از ان جا بیشتر مانتوهای قبل از حاملگی، مناسب شما نیست، بهتر است قبل از رسیدن به ماه‌های آخر، فکر خریداری مانتو را داشته باشید.


مانتو مدل wrap که یک طرف مانتو روی طرف دیگر قرار می‌گیرد، مناسب تر است. در این صورت، به خاطر باز بودن فضای جلوی شکم، توجه کمتری به سمت شکم شما جلب می‌شود.


مانتو راسته نیز مناسب شما است. یک فرم یک دست مستقیم از شانه تا پایین پای شما، بهترین فرم مانتو برای شما است. به طور کلی جیب، پلیسه، چین در ناحیه پشت و کمربند باعث می‌شود که شکم شما توی چشم بزند.

مانتو برای خانم‌های با سینه بزرگ

سینه بزرگ عیب نیست. بلکه ویژگی است. ویژگی افراد مختلف باعث می‌شود که مانتو و لباس ویژه خود را نیز انتخاب نمایند. اگر از مانتو با بالاتنه گشاد استفاده کنید، سینه‌ها کوچکتر نمایش داده می‌شوند. مسلماً برای این کار، باید شکم خود را نیز کنترل کنید. زیرا بزرگ بودن شکم باعث خوااهد شد، این روش بی اثر شود. مانتوی تنگ یا مانتو با بالاتنه تنگ تر، باعث کشیدگی در ناحیه سینه می‌شود که به طور جدی توجه را به این سمت خواهد کشاند. اگر دو طرف مانتو دکمه‌هایی طراحی شده باشند، باز هم در بزرگ تر شدن سینه شما تاثیر مستقیم دارند. از این نوع مانتو نیز دوری کنید.


روسری‌های خوش رنگ و زیبا، توجه را به سمت بالا می‌کشانند و شما می‌توانید با خیال راحت، تکنیک‌های مناسب برای کوچک نمایش دادن یا جلب توجه نکردن سینه‌ها را اجرا کنید. جیب روی سینه باعث جلب توجه می‌شود. مانتوهای پلیسه دار و چین دار، شکل سینه شما را درشت تر نمایش می‌دهند.


سعی کنید تا آن جا که می‌شود، مانتو در قسمت سینه ساده و کمی گشادتر باشد و در بقیه قسمت‌ها دارای چین و پلیسه و حتی بند باشد. با این کار، شما توجه را به بخش‌های دیگر جلب می‌کند و باعث توازن در بخش‌های مختلف اندام می‌شود.

مانتو مناسب برای سینه‌های کوچک

سینه‌های کوچک را راحت تر می‌توان پوشش داد. نوجوان‌ها معمولاً از این شیوه‌ها بهتر می‌توانند استفاده کنند. اما خانم‌های جوان زیادی هستند که سینه‌های کوچکی دارند.


این خانم‌ها از مانتوهای طرح دار و رنگی استفاده کنند. در صورتی که از مانتوی طرح دار استفاده می‌کنید، شلوار تک رنگ بپوشید. مانتو باید در قسمت سینه خود طرح متفاوتی داشته باشد و یا از چین و پلیسه در این قسمت استفاده شود. مانتو می‌تواند دکمه‌های کج داشته باشد تا تا و چین یقه کامل روی آن قرار بگیرد.مانتو،
برچسب ها : مانتو، مانتو زنانه، خرید مانتو، فروش مانتو، قیمت مانتو، مدل مانتو، مانتو مجلسی،
تعداد بازدیدها : 69
،
پنجشنبه 20 اسفند 1394

مانتو متناسب با وزن

مانتو از جمله پوشش‌هایی است که خانم‌ها در ایران همواره استفاده می‌کنند. بیشترین لباسی که یک خانم در طول سال خریداری خواهد کرد، مانتو است. اما معمولاً با بالا رفتن سن، وزن خانم‌ها نیز بالا و بالاتر خواهد رفت. بعضی از خانم‌ها در همه حال خوش اندام هستند و صرفاً با توجه به قد خود، مانتویی که می‌خواهند را انتخاب می‌کنند. اما بیشتر خانم‌ها به مرور زمان با وزن خود مشکل پیدا می‌کنند و تا فرصت پیدا کنند وزن خود را پایین بیاورند، باید از مانتوی مناسب استفاده نمایند. رنگ و طرح مانتو، بیشترین کمک را به متناسب نشان دادن اندام کمک می‌کند.

مانتو مناسب خانم‌های چاق و درشت اندام

خانم‌های چاق، باید به دوخت مانتو توجه کنند. پوشیدن یک مانتو بسیار تنگ که بدن را بدقواره نشان می‌دهد، درست نیست. مانتو باید اندام را متناسب نشان بدهد. مانتوی گشاد نیز به سرعت چاقی را لو خواهد داد و به نظر می‌رسد که انتخاب مناسبی برای مانتو نیست.


خانم‌های چاق و درشت اندام، باید دست روی مانتویی بگذارند که به اندازه آنها دوخته شده است. مانتو‌های کشی و استرچ و کمرکشی اصلاً مناسب این خانم‌ها نیست. با پوشیدن این مانتو‌ها، حالت نامتناسبی در پوشش خود ایجاد می‌کنید که اصلاً مناسب نیست.


مانتو نباید دارای راه راه‌های افقی باشد. راه راه افقی، عرض بدن را بیشتر نشان می‌دهد و باعث می‌شود چاق تر دیده شوید. کسانی از راه راه افقی استفاده می‌کنند که بسیار لاغر اندام هستند و یک مانتوی کمی گشاد انتخاب کرده اند. در عوض، از مانتو با راه راه عمودی استفاده کنید. البته اگر بلند قد هستید، بهتر است سعی کنید از مانتوی راه راه عمودی استفاده نکنید، مگر این که مجبور باشید.


مانتو خیلی کوتاه انتخاب نکنید. هر چه قدر مانتو کوتاه تر باشد، شما را در راه رفتن بیشتر اذیت می‌کند. در عوض از مانتو با شکاف‌های پهلو و جانبی استفاده کنید که کمی شیک تر به نظر برسید. مانتو با دامن کلوشن نیز گزینه مناسبی است. زیرا کمک می‌کند که حجم بالاتنه مانتو کمتر دیده شود و بتوانید به راحتی مانتو را تن کنید.


رنگ‌های مشکی و تیره، بهترین گزینه برای خانم‌های چاق هستند. بهتر است خیلی هم تیره نپوشید که حالت مردگی به شما بدهد. رنگ سیاه می‌تواند کمی هم سرزنده یا براق باشد که شما را افسرده و ناراحت نشان ندهد و در عوض شما را با انرژی و با روحیه نمایش دهد.

مانتو برای خانم‌های لاغر اندام

خانم‌های لاغر اندام معمولاً قد متوسط رو به بالایی دارند. در نتیجه پوشیدن مانتو با راه راه عمودی را باید کنار بگذارند. مانتو برای این خانم‌ها باید دارای راه راه افقی باشد. راه راه افقی کمک می‌کند که عرض بدن بیشتر دیده شود و در نتیجه لاغری فرد توی چشم نزند. اما اگر قد شما متوسط است، می‌توانید از یک راهکار ویژه استفاده نمایید. باز هم به دنبال مانتو با راه راه افقی بگردید. اما این راه راه‌های افقی نباید شامل رنگ‌های متفاوت باشند. زیرا باعث می‌شود که قد شما کوتاه تر از حد معمول دیده شود. در عوض بهتر است مانتو دو رنگ باشد و یا خط‌های افقی، مانتو را به چند قسمت رنگی تبدیل نکنند. زیرا چند تکه به نظر رسیدن مانتو باعث کوتاه قد دیده شدن شما خواهد شد.


اما اگر قدتان بلند است، بهتر است مانتو به صورت دو تکه یا چند تکه دیده شود. حتی اگر مانتو دارای خط دامن باشد بهتر است. این خطوط باید مانتو را به گونه ای نشان دهند که انگار چند جعبه رنگی روی هم قرار گرفته اند.


خانم‌های لاغر سعی کنند از رنگ سیاه یا تیره را برای مانتو انتخاب نکنند. رنگ‌های روشن باعث می‌شود که کمی سرزنده تر دیده شوید و همین سرزندگی شما را تپل تر نشان می‌دهد.مانتو،
برچسب ها : مانتو، مانتو زنانه، خرید مانتو، فروش مانتو، قیمت مانتو، مدل مانتو، مانتو مجلسی،
تعداد بازدیدها : 68
،
پنجشنبه 20 اسفند 1394

مانتو یک لباس زنانه با اهمیت است که معمولاً در دو حالت رسمی و مجلسی استفاده می‌شود. خرید مانتو‌ معمولاً در همه ایام سال طرفدار دارد. اما انتخاب مانتو در هر کدام از این خریدها جزو دغدغه‌های خانم‌ها خواهد بود. برای این انتخاب یک مانتو مناسب که با قد و اندام شما هماهنگ باشد، بهتر است مقاله ما را در مورد مانتو بخوانید.

مانتو برای خانم‌های قد بلند

معمولاً لباس‌های یک رنگ، قد فرد را بلندتر نشان می‌دهد. پس اگر قدتان از نرمال زن‌های ایرانی بلندتر است، بهتر است در انتخاب مانتو هم به این مزیت خود دقت کنید. شاید بخواهید با مانتو جدید هم قدتان بلندتر دیده شود، یا شاید بخواهید با این مانتو به قد نرمال متمایل شوید. در این تصمیم مختار هستید.


البته می‌توانید از مانتو یک رنگ هم استفاده کنید. در این صورت می‌توانید از شلوار و روسری با یک رنگ دیگر استفاده کنید، یا مانتو کوتاه تری خریداری کنید تا یک رنگ بودن مانتو زیاد اذیتتان نکند. در این صورت باید مانتو و شلوارتان را از دو رنگ متفاوت انتخاب کنید. اگر مانتو خیلی کوتاه باشد هم، ممکن است به جای این که قدتان را بلندتر نشان بدهد، پاهای شما را بلندتر نشان بدهد.


در ضمن اگر مانتو کمی گشاد و پف کرده باشد هم، این عیب رفع نخواهد شد. زیرا در این صورت بدهیکل دیده خواهید شد. مانتو اگر کمر تنگی داشته باشد و برجستگی‌های بدن را هم نشان بدهد، بهتر است. وقتی این مانتو را می‌پوشید، توجه دیگران از قد شما به اندام متناسب شما متمایل می‌شود.

مانتو برای خانم‌های کمی کوتاه قد

برای خانم‌های کوتاه قد، توصیه می‌شود یک مانتو ساده که قالب بدنشان باشد خریداری کنند. این خانم‌ها باید بدانند که پوشیدن مانتو گشاد اصلاً برایشان مناسب نیست. اساساً بهتر است هیچ خانمی سراغ مانتو‌ گشاد نرود. زیرا مانتو گشاد باعث می‌شود که اندام شما نامتناسب، ناموزون و یا بدحالت دیده شود. در حالی که ممکن است شما اصلاً این گونه نباشید.

مانتو‌ خیلی بلند برای خانم‌های کمی کوتاه قد توصیه نمی شود. زیرا برخلاف خانم‌های قد بلند، این کار باعث می‌شود که تمام قد شما در یک نگاه دیده شود. مانتو بسیار بلند شما را کوتاه قدتر از حالت عادی نشان می‌دهد. سعی کنید دامن مانتو روی زانوی شما باشد تا کمی به بلندتر دیده شدن شما کمک کند.

مانتو برای خانم‌های درشت اندام

همه خانم‌های درشت اندام، چاق نیستند. اما ممکن است در هنگام خرید، مجبور شوند چند مانتو گشاد هم تست کنند. شما مجبور نیستید که مانتو تنگ بپوشید. مانتو تنگ شما را اذیت می‌کند، دوخت پارچه را شل می‌کند و ناخودآگاه ممکن است برجستگی‌های شما را بسیار بدفرم نشان بدهد. شما بهتر است از مانتو متناسب با اندام خودتان استفاده کنید. مهم نیست که چه قدر چاق یا درشت اندام هستید. فقط مانتو باید هم اندازه شما باشد.مانتو،
برچسب ها : مانتو، مانتو زنانه، خرید مانتو، فروش مانتو، قیمت مانتو، مدل مانتو، مانتو مجلسی،
تعداد بازدیدها : 66
،
پنجشنبه 20 اسفند 1394

مانتو متناسب با قد

مانتو یک بالاپوش زنانه است که اهمیت بسیار زیادی در پوشش خانم‌ها دارد. یکی از ضروری ترین پوشش‌ها است و خانمی را نمی توان پیدا کرد که کمتر از ده دست مانتو در کمدش داشته باشد. نکات بسیار زیادی در انتخاب مانتوی مناسب وجود دارد که به اندام خانم‌ها مرتبط است. زیرا هر نوع اندامی، یک مانتوی مشخص را می‌طلبد که بهترین جلوه و نما را در بدن داشته باشد. بعضی مانتوها برای کسانی که قد بلند هستند مناسب است و بعضی از این مانتوها نیز برای خانم‌های درشت اندام. قد کوتاه‌ها و لاغرها نیز باید هنگام خرید مانتو توجه زیادی به اندام خود داشته باشند که بیشتر از این، توجه‌ها را به اندامشان جلب نکنند.

مانتو مناسب برای خانم‌های قد بلند

قد بلند‌ها معمولاً به اندازه کافی به خاطر قدشان توی چشم خواهند بود. حالا اگر مانتویی بپوشید که قدشان را از چیزی که هستند بیشتر بلند نشان بدهد، مسلماً دیگر به قد آنها به چشم یک ویژگی نگاه نخواهد شد. در این صورت اصطلاح قد بلند جای خودش را به کلمه "دراز" یا "مداد" خواهد داد. خانم‌های قد بلند، باید برای ارتباط گرفتن با دیگران، کمی خودشان را همسان نشان بدهند. زیرا بیش از حد متفاوت جلوه کردن باعث ایجاد حالت دفاعی خواهد شد. مگر این که قصدی در این کار باشد.


خانم‌های قد بلند بهتر است از مانتوهای تک رنگ و یا مانتو هایی که دارای خط‌های عمودی هستند استفاده نکنند. خط‌های عمودی و تک رنگ بودن لباس، باعث نمایش بلندتر قد شما خواهد شد.


برای جلوگیری از این اتفاق، بهتر است از مانتوهایی استفاده کنید که حالت دو تکه دارند یا رنگ مانتو در بخش‌های افقی تقسیم می‌شود. در این صورت، بدن شما کمی کوتاه تر نشان داده می‌شود. بهتر است حتی در انتخاب رنگ شلوار و جوراب و کفش خود نیز دقت کنید که همگی یک رنگ یا از یک طیف رنگ نباشند تا حالت اغراق امیزی ایجاد نشود. مانتوی کمردار تنگ، این خانم‌ها را زیباتر نشان خواهد داد و جلوه قد بلندی آنها را با خوش اندامی ترکیب می‌کند. در این صورت اندامی متناسب با قدی خوب خواهید داشت که جلوه بسیار عالی و متفاوتی خواهد داشت.

مانتو مناسب خانم‌های قد کوتاه

خانم‌های کوتاه قد، معمولاً خیلی به چشم خواهند آمد اگر طوری لباس بپوشند که این حالت آنها اغراق امیز تر دیده شود. شاید به نظر این خانم‌ها، قد کوتاهی چیزی نیست که با لباس جبران شود، اما این یک تصور اشتباه است. اگر چه در جمع خودمانی و در کنار یکدیگر، قد کوتاه بودن به چشم می‌آید، اما با پوشیدن مانتو درست، در فیلم‌ها و عکس‌ها، این قد کوتاهی به چشم نخواهد آمد.


این خانم‌ها سعی کنند هرگز لباس با خط‌های افقی نپوشند. مانتوی خانم‌های قد کوتاه باید یا رنگ یک دستی داشته باشد، یا از خط‌های عمودی یا منحنی شبیه به عمودی در طرح ان وجود داشته باشد. اگر از مانتویی استفاده کنید که منحنی‌های رو به پایین دارد، مسلماً تکنیک شما دیرتر و کمتر لو خواهد رفت. زیرا این خطوط منحنی که شبیه به خط‌های عمودی هستند، کمک می‌کند که ناخودآگاه بلندتر دیده شوید، بدون این که تلاش شما به چشم بیاید.


مانتو که خریداری می‌کنید، باید تا روی زانو یا پایین تر از ان بیاید. تا جایی که ممکن است مانتو باید تنگ باشد، البته نه به گونه ای که برجستگی‌ها را بیشتر نشان دهد و در مورد خانم‌های کمی چاق، شکم‌ها ان‌ها بیرون بزند. خانم‌های کوتاه قد باید سعی کنند که وزن خود را پایین بیاورند تا در عین کوتاه قدی، خوش اندام به نظر برسند. ممکن است قد یک خانم نسبت به ایده ال خانم‌ها کوتاه باشد. اما نباید به دل خود بد راه بدهند. در این صورت باید سعی کنند با حفظ اندام و انتخاب مانتوی مناسب، این ضعف را تا حد زیادی پوشش بدهند.مانتو،
برچسب ها : مانتو، مانتو زنانه، خرید مانتو، فروش مانتو، قیمت مانتو، مدل مانتو، مانتو مجلسی،
تعداد بازدیدها : 66
،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 817
  • بازدید امروز :7
  • بازدید دیروز : 0
  • بازدید این هفته : 7
  • بازدید این ماه : 7
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 6
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه