تبلیغات شما اینجا طراحی سایت خرید فالوور حرف اخر
بستن تبلیغات [X]
مانتو
مانتو | مانتو مجلسی
مانتو | مانتو مجلسی
درباره وبلاگ


مانتو خرید مانتو فروش مانتو قیمت مانتو مانتو زنانه خرید اینترنتی مانتو خرید آنلاین مانتو فروش اینترنتی مانتو فروش آنلاین مانتو مانتو اسپرت مانتو تابستانی مانتو بهاره مانتو مناسب مدل مانتو مدل جدید مانتو مدل مانتو زنانه مانتو چیست مانتو مجلسی خرید مانتو مجلسی فروش مانتو مجلسی قیمت مانتو مجلسی خرید اینترنتی مانتو مجلسی خرید آنلاین مانتو مجلسی فروش اینترنتی مانتو مجلسی فروش آنلاین مانتو مجلسی مدل مانتو مجلسی مدل جدید مانتو مجلسی زنانه مانتو مجلسی چیست مانتو مجلسی جدید مانتو مجلسی زنانه

پروفایل مدیر وبلاگ
ورود اعضا
آرشيو وبلاگ
پنجشنبه 20 اسفند 1394

مانتو متناسب با قد

مانتو یک بالاپوش زنانه است که اهمیت بسیار زیادی در پوشش خانم‌ها دارد. یکی از ضروری ترین پوشش‌ها است و خانمی را نمی توان پیدا کرد که کمتر از ده دست مانتو در کمدش داشته باشد. نکات بسیار زیادی در انتخاب مانتوی مناسب وجود دارد که به اندام خانم‌ها مرتبط است. زیرا هر نوع اندامی، یک مانتوی مشخص را می‌طلبد که بهترین جلوه و نما را در بدن داشته باشد. بعضی مانتوها برای کسانی که قد بلند هستند مناسب است و بعضی از این مانتوها نیز برای خانم‌های درشت اندام. قد کوتاه‌ها و لاغرها نیز باید هنگام خرید مانتو توجه زیادی به اندام خود داشته باشند که بیشتر از این، توجه‌ها را به اندامشان جلب نکنند.

مانتو مناسب برای خانم‌های قد بلند

قد بلند‌ها معمولاً به اندازه کافی به خاطر قدشان توی چشم خواهند بود. حالا اگر مانتویی بپوشید که قدشان را از چیزی که هستند بیشتر بلند نشان بدهد، مسلماً دیگر به قد آنها به چشم یک ویژگی نگاه نخواهد شد. در این صورت اصطلاح قد بلند جای خودش را به کلمه "دراز" یا "مداد" خواهد داد. خانم‌های قد بلند، باید برای ارتباط گرفتن با دیگران، کمی خودشان را همسان نشان بدهند. زیرا بیش از حد متفاوت جلوه کردن باعث ایجاد حالت دفاعی خواهد شد. مگر این که قصدی در این کار باشد.


خانم‌های قد بلند بهتر است از مانتوهای تک رنگ و یا مانتو هایی که دارای خط‌های عمودی هستند استفاده نکنند. خط‌های عمودی و تک رنگ بودن لباس، باعث نمایش بلندتر قد شما خواهد شد.


برای جلوگیری از این اتفاق، بهتر است از مانتوهایی استفاده کنید که حالت دو تکه دارند یا رنگ مانتو در بخش‌های افقی تقسیم می‌شود. در این صورت، بدن شما کمی کوتاه تر نشان داده می‌شود. بهتر است حتی در انتخاب رنگ شلوار و جوراب و کفش خود نیز دقت کنید که همگی یک رنگ یا از یک طیف رنگ نباشند تا حالت اغراق امیزی ایجاد نشود. مانتوی کمردار تنگ، این خانم‌ها را زیباتر نشان خواهد داد و جلوه قد بلندی آنها را با خوش اندامی ترکیب می‌کند. در این صورت اندامی متناسب با قدی خوب خواهید داشت که جلوه بسیار عالی و متفاوتی خواهد داشت.

مانتو مناسب خانم‌های قد کوتاه

خانم‌های کوتاه قد، معمولاً خیلی به چشم خواهند آمد اگر طوری لباس بپوشند که این حالت آنها اغراق امیز تر دیده شود. شاید به نظر این خانم‌ها، قد کوتاهی چیزی نیست که با لباس جبران شود، اما این یک تصور اشتباه است. اگر چه در جمع خودمانی و در کنار یکدیگر، قد کوتاه بودن به چشم می‌آید، اما با پوشیدن مانتو درست، در فیلم‌ها و عکس‌ها، این قد کوتاهی به چشم نخواهد آمد.


این خانم‌ها سعی کنند هرگز لباس با خط‌های افقی نپوشند. مانتوی خانم‌های قد کوتاه باید یا رنگ یک دستی داشته باشد، یا از خط‌های عمودی یا منحنی شبیه به عمودی در طرح ان وجود داشته باشد. اگر از مانتویی استفاده کنید که منحنی‌های رو به پایین دارد، مسلماً تکنیک شما دیرتر و کمتر لو خواهد رفت. زیرا این خطوط منحنی که شبیه به خط‌های عمودی هستند، کمک می‌کند که ناخودآگاه بلندتر دیده شوید، بدون این که تلاش شما به چشم بیاید.


مانتو که خریداری می‌کنید، باید تا روی زانو یا پایین تر از ان بیاید. تا جایی که ممکن است مانتو باید تنگ باشد، البته نه به گونه ای که برجستگی‌ها را بیشتر نشان دهد و در مورد خانم‌های کمی چاق، شکم‌ها ان‌ها بیرون بزند. خانم‌های کوتاه قد باید سعی کنند که وزن خود را پایین بیاورند تا در عین کوتاه قدی، خوش اندام به نظر برسند. ممکن است قد یک خانم نسبت به ایده ال خانم‌ها کوتاه باشد. اما نباید به دل خود بد راه بدهند. در این صورت باید سعی کنند با حفظ اندام و انتخاب مانتوی مناسب، این ضعف را تا حد زیادی پوشش بدهند.مانتو،
برچسب ها : مانتو، مانتو زنانه، خرید مانتو، فروش مانتو، قیمت مانتو، مدل مانتو، مانتو مجلسی،
تعداد بازدیدها : 66
،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 788
  • بازدید امروز :21
  • بازدید دیروز : 0
  • بازدید این هفته : 21
  • بازدید این ماه : 23
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 6
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه