تبلیغات شما اینجا طراحی سایت خرید فالوور حرف اخر
بستن تبلیغات [X]
مانتو
مانتو | مانتو مجلسی
مانتو | مانتو مجلسی
درباره وبلاگ


مانتو خرید مانتو فروش مانتو قیمت مانتو مانتو زنانه خرید اینترنتی مانتو خرید آنلاین مانتو فروش اینترنتی مانتو فروش آنلاین مانتو مانتو اسپرت مانتو تابستانی مانتو بهاره مانتو مناسب مدل مانتو مدل جدید مانتو مدل مانتو زنانه مانتو چیست مانتو مجلسی خرید مانتو مجلسی فروش مانتو مجلسی قیمت مانتو مجلسی خرید اینترنتی مانتو مجلسی خرید آنلاین مانتو مجلسی فروش اینترنتی مانتو مجلسی فروش آنلاین مانتو مجلسی مدل مانتو مجلسی مدل جدید مانتو مجلسی زنانه مانتو مجلسی چیست مانتو مجلسی جدید مانتو مجلسی زنانه

پروفایل مدیر وبلاگ
ورود اعضا
آرشيو وبلاگ
پنجشنبه 20 اسفند 1394

مانتو یک لباس زنانه با اهمیت است که معمولاً در دو حالت رسمی و مجلسی استفاده می‌شود. خرید مانتو‌ معمولاً در همه ایام سال طرفدار دارد. اما انتخاب مانتو در هر کدام از این خریدها جزو دغدغه‌های خانم‌ها خواهد بود. برای این انتخاب یک مانتو مناسب که با قد و اندام شما هماهنگ باشد، بهتر است مقاله ما را در مورد مانتو بخوانید.

مانتو برای خانم‌های قد بلند

معمولاً لباس‌های یک رنگ، قد فرد را بلندتر نشان می‌دهد. پس اگر قدتان از نرمال زن‌های ایرانی بلندتر است، بهتر است در انتخاب مانتو هم به این مزیت خود دقت کنید. شاید بخواهید با مانتو جدید هم قدتان بلندتر دیده شود، یا شاید بخواهید با این مانتو به قد نرمال متمایل شوید. در این تصمیم مختار هستید.


البته می‌توانید از مانتو یک رنگ هم استفاده کنید. در این صورت می‌توانید از شلوار و روسری با یک رنگ دیگر استفاده کنید، یا مانتو کوتاه تری خریداری کنید تا یک رنگ بودن مانتو زیاد اذیتتان نکند. در این صورت باید مانتو و شلوارتان را از دو رنگ متفاوت انتخاب کنید. اگر مانتو خیلی کوتاه باشد هم، ممکن است به جای این که قدتان را بلندتر نشان بدهد، پاهای شما را بلندتر نشان بدهد.


در ضمن اگر مانتو کمی گشاد و پف کرده باشد هم، این عیب رفع نخواهد شد. زیرا در این صورت بدهیکل دیده خواهید شد. مانتو اگر کمر تنگی داشته باشد و برجستگی‌های بدن را هم نشان بدهد، بهتر است. وقتی این مانتو را می‌پوشید، توجه دیگران از قد شما به اندام متناسب شما متمایل می‌شود.

مانتو برای خانم‌های کمی کوتاه قد

برای خانم‌های کوتاه قد، توصیه می‌شود یک مانتو ساده که قالب بدنشان باشد خریداری کنند. این خانم‌ها باید بدانند که پوشیدن مانتو گشاد اصلاً برایشان مناسب نیست. اساساً بهتر است هیچ خانمی سراغ مانتو‌ گشاد نرود. زیرا مانتو گشاد باعث می‌شود که اندام شما نامتناسب، ناموزون و یا بدحالت دیده شود. در حالی که ممکن است شما اصلاً این گونه نباشید.

مانتو‌ خیلی بلند برای خانم‌های کمی کوتاه قد توصیه نمی شود. زیرا برخلاف خانم‌های قد بلند، این کار باعث می‌شود که تمام قد شما در یک نگاه دیده شود. مانتو بسیار بلند شما را کوتاه قدتر از حالت عادی نشان می‌دهد. سعی کنید دامن مانتو روی زانوی شما باشد تا کمی به بلندتر دیده شدن شما کمک کند.

مانتو برای خانم‌های درشت اندام

همه خانم‌های درشت اندام، چاق نیستند. اما ممکن است در هنگام خرید، مجبور شوند چند مانتو گشاد هم تست کنند. شما مجبور نیستید که مانتو تنگ بپوشید. مانتو تنگ شما را اذیت می‌کند، دوخت پارچه را شل می‌کند و ناخودآگاه ممکن است برجستگی‌های شما را بسیار بدفرم نشان بدهد. شما بهتر است از مانتو متناسب با اندام خودتان استفاده کنید. مهم نیست که چه قدر چاق یا درشت اندام هستید. فقط مانتو باید هم اندازه شما باشد.مانتو،
برچسب ها : مانتو، مانتو زنانه، خرید مانتو، فروش مانتو، قیمت مانتو، مدل مانتو، مانتو مجلسی،
تعداد بازدیدها : 65
،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 785
  • بازدید امروز :18
  • بازدید دیروز : 0
  • بازدید این هفته : 18
  • بازدید این ماه : 20
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 6
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه