تبلیغات شما اینجا طراحی سایت خرید فالوور حرف اخر
بستن تبلیغات [X]
مانتو
مانتو | مانتو مجلسی
مانتو | مانتو مجلسی
درباره وبلاگ


مانتو خرید مانتو فروش مانتو قیمت مانتو مانتو زنانه خرید اینترنتی مانتو خرید آنلاین مانتو فروش اینترنتی مانتو فروش آنلاین مانتو مانتو اسپرت مانتو تابستانی مانتو بهاره مانتو مناسب مدل مانتو مدل جدید مانتو مدل مانتو زنانه مانتو چیست مانتو مجلسی خرید مانتو مجلسی فروش مانتو مجلسی قیمت مانتو مجلسی خرید اینترنتی مانتو مجلسی خرید آنلاین مانتو مجلسی فروش اینترنتی مانتو مجلسی فروش آنلاین مانتو مجلسی مدل مانتو مجلسی مدل جدید مانتو مجلسی زنانه مانتو مجلسی چیست مانتو مجلسی جدید مانتو مجلسی زنانه

پروفایل مدیر وبلاگ
ورود اعضا
آرشيو وبلاگ
پنجشنبه 20 اسفند 1394

مانتو متناسب با رنگ پوست

مانتو و رنگ مانتوی متناسب با رنگ پوست، تاثیر خوبی در جلوه مانتو دارد. سه نوع رنگ پوست وجود دارد که برای انتخاب مانتو وجود دارد. حتی آرایش‌های متفاوت نیز برای انتخاب رنگ مانتو تاثیر گذار است. سه رنگ اصلی خانم‌ها روشن، سبزه و معمولی است. هر سه نوع رنگ پوست، نیازمند انتخاب مانتو مناسب نیز هست.

مانتو مناسب برای رنگ پوست سبزه

سبزه بودن پوست، یک ویژگی کاملاً مثبت است. خیلی از خانم‌ها تلاش می‌کنند با حمام آفتاب، کرم برنزه و آرایش برنزه به این رنگ دست پیدا کنند. اما برای خانم‌هایی که به طور طبیعی دارای پوست برنزه هستند، معمولاً چشم و ابروی مشکی یا قهوه ای نیز دارند. مانتو و لباس مناسب این خانم‌ها، در طیف رنگ‌های شاید و روشن است. رنگ‌هایی مثل صورتی، سفید، خاکی، آبی ملایم و رنگ‌های روشن مشابه، گزینه‌های خوبی برای انتخاب مانتو هستند. رنگ روشن، باعث می‌شود که تعادل رنگ تیره و روشن در لباس و صورت شما ایجاد شود و در نتیجه، ملایم تر و لطیف تر به نظر برسید. مانتو و لباس مشکی، تیره، قهوه ای، سبز یشمی و قرمز تیره رنگ‌های مناسبی برای خانم‌های سبزه نیست. زیرا این رنگ‌ها، تیرگی پوست را اغراق آمیز تر می‌کنند و باعث می‌شوند که در نگاه اول، سبزه بودن چهره شما بیشتر از حد لازم دیده شود.

مانتو مناسب برای رنگ پوست روشن

خانم‌هایی که از حالت معمولی، پوست روشن تری دارند، معمولاً موهای بلوند و چشم‌های روشنی نیز دارند. این خانم‌ها در بهترین حالت، رنگ موی خرمایی دارند. خیلی واضح است که برای ایجاد تعادل در رنگ پوست و لباس، بایستی از رنگ‌های خیلی روشن دوری کنند. اما پوشیدن لباس تیره نیز برای این خانم‌ها توصیه نمی شود. رنگ‌های خیلی تیره در مانتو، افسردگی و چاقی را بروز می‌دهد. از آن جایی که خانم‌های پوست روشن، معمولاً به طور ذاتی، انرژی و جنب و جوش کمتری نسبت به دیگر خانم‌ها دارند، رنگ تیره آنها را کم انرژی تر و بی حال تر نشان می‌دهد.

برای این خانم‌ها، آبی ملایم، قهوه‌ای، بژ و ابی سیر توصیه می‌شود. طیف این رنگ‌ها باعث می‌شود که انرژی مناسبی از طرف پوست و مانتو و لباس انها القا شود. رنگ‌های خیلی جیغ مانند زرد، قرمز، صورتی، نارنجی و سفید هم به خاطر این که قابلیت ایجاد تعادل با رنگ پوست را ندارند، توصیه نمی شوند. بهتر است رنگ مانتو و رنگ پوست در یک طیف رنگی حدودداً ملایم باشند که خیلی متفاوت به نظر نرسند.

مانتو مناسب برای رنگ پوست معمولی

رنگ پوست معمولی تقریباً از هر لباس می‌تواند استفاده کند. اما بهتر است از رنگ‌های خیلی تیره و رنگ‌های خیلی روشن نیز استفاده نشود. زیرا به هر حال ممکن است اغراق آمیز بودن رنگ مانتو ، نتواند با رنگ پوست به تعادل برسد. رنگ بژ، آبی، گندمی، مشکی و صورتی از جمله رنگ‌های مناسب مانتو برای پوست معمولی است. این پوست‌ها همچنین نباید از رنگ‌های مشابه به رنگ پوست خود استفاده کنند. همیشه باید بین رنگ پوست و رنگ مانتو تعادلی ایجاد شود که چهره و اندام متناسب باشند.

توصیه کلی در مورد رنگ مانتو

بهترین مشاور شما در رنگ مانتو، آینه شما است. خیلی از مانتوها با رنگ‌های نزدیک به پوست شما، مناسب شما نیستند. حتی اگر علاقه خاصی به یک رنگ دارید و ان رنگ به پوست شما نمی خورد، بهتر است به دنبال لباس‌های دیگر با رنگ مورد علاقه خود بگردید واز خرید مانتو به این رنگ خاص دوری کنید. زیرا مانتو همان لباسی است که هر روز به تن شما است و جلوه کلی شما را نمایش می‌دهد. برای لباس داخل خانه، دست خانم‌ها بازتر است و قرار نیست با آن در بین افراد مختلف دیده شوید. مانتو را به رنگی انتخاب کنید که تعادل آن، حال شما را هم خوب تر کند.مانتو،
برچسب ها : مانتو، مانتو زنانه، خرید مانتو، فروش مانتو، قیمت مانتو، مدل مانتو، مانتو مجلسی،
تعداد بازدیدها : 69
،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 793
  • بازدید امروز :26
  • بازدید دیروز : 0
  • بازدید این هفته : 26
  • بازدید این ماه : 28
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 6
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه